Moto Wektor Sp z o.o

   43-300 Bielsko-Biała

   ul. Poligonowa 35

   tel stac. +48 33 483 20 81

 

• Godziny pracy biura obsługi klienta i działu technicznego - sprzedaż części, sprawy serwisowe: 
pon-pt,  godz 7-15.00

 

• Godziny pracy działu handlowego - sprzedaż nowych zabudów:    pon-pt,  godz 8-16.00
 


 


 

    Rafał Bogusz - kierownik działu handlowego  - sprzedaż nowych zabudów dla Renault  - rynek polski:

              

   tel. +48 602 409 830, 

   e-mail:  bogusz@motowektor.pl

 

 Joanna Poręba - handlowiec sprzedaż nowych zabudów Renault - rynek polski:   

              

  

   tel. +48 698 654 117

   e-mail.:  poreba@motowektor.pl

 

   Beata Synowiec - Key Account Manager

   (contact in English,  kontakt in Deutsch)

      

    +48 881 920 771

     e-mail:  beata.synowiec@motowektor.pl

 

 

Katarzyna Szkucik - asystent działu handlowego:

 

 

   tel. +48 602 734 573

   e-mail.:  katarzyna.szkucik@motowektor.pl

 

Bartosz Wysocki - handlowiec sprzedaż nowych zabudów Citroen, Fiat, Iveco, Peugeot, Opel - rynek polski:

        

 

   tel. +48 664 937 690

   e-mail.:  wysocki@motowektor.pl

 

   Roman Szuścik - handlowiec sprzedaż nowych zabudów

   (kontakt w jęz. słowackim oraz czeskim)

     

    +420 721 301 011

     e-mail: roman.szuscik@motowektor.pl

 

 

   Ján Krišta - handlowiec sprzedaż nowych zabudów

   (kontakt w jęz. słowackim oraz czeskim i polskim)

     

    +48 882 085 073

     e-mail:  krista@motowektor.pl

 

 


  Robert Jasek - serwis, przeglądy, sprzedaż części:

   tel. +48 538 235 969

   e-mail: serwis@motowektor.pl

 


 

 

   Stanisław Paczyński -  konsultacje techniczne i serwisowe:

   tel. +48 606 816 804

    e-mail: paczynski@motowektor.pl

 

  Marcin Czop -  konsultacje techniczne:

   tel. +48 882 085 077

   e-mail: czop@motowektor.pl



   Marek Kubica  - zaopatrzenie magazynu:

   tel. +48  602 723 786,

   e-mail: kubica@motowektor.pl


   Tadeusz Dańko

   tel. +48  882 085 065,  

   e-mail: danko@motowektor.pl

 



 tel stac. +48 33 483 20 81 - + wewn

   Joanna Szermańska - główna księgowa

   Izabela Jodłowska - księgowa

 

 


   Mirosław Stokłosa -  manager produkcji

 



  Wojciech Nowak - spec. ds. marketingu

  tel. +48  696 410 742 

  nowak@motowektor.pl

 

Aleksandra Szema - grafik - projekty reklam

 tel. + 48  882 085 078

 szema@motowektor.pl

 

 


   Rafał Gacek - obsługa informatyczna TechnikPro

    e-mail: gacek@motowektor.pl




Prezentowane logotypy należą do ich właścicieli, a ich prezentacja ma charakter informacyjny..
ostatnie realizacje vline
  •  81 Zabudowa "szeroka" 2450mm
  •  80 Międzynarodówka klasyka - skrzynia z plandek
  •  79 Burtofirana klasyczna dwustronna, biała plandeka
  •  78 Kontener dystrybucyjny Moto Wektor 2017
  •  77 Skrzynia z Twin Cab L - Opel Movano