Dane firmy

Moto Wektor Sp z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Poligonowa 35
NIP: 553-242-04-03
Regon: 24 093 69 74

tel. stacjonarny +48 33 483 20 81

Godziny pracy

Dział handlowy
sprzedaż nowych zabudów
pon-pt: godz 8.00-16.00

Serwis oraz sprzedaż części zamiennych
sprzedaż części, sprawy serwisowe
pon-pt, godz 8.00-16.00

Jeśli chcesz kupić nową zabudowę zadzwoń do działu handlowego:

Joanna Poręba
kierownik działu handlowego
tel. +48 698 654 117
poreba@motowektor.pl
Katarzyna Szkucik
asystent działu handlowego
tel. +48 602 734 573
katarzyna.szkucik@motowektor.pl
Łukasz Orawski
Handlowiec
tel. + 48 532 466 213
orawski@motowektor.pl

Jeśli chcesz umówić się na szkolenie bądź zorganizować warsztaty:

Rafał Bogusz
trener, manager sprzedaży flotowej
tel. +48 602 409 830
bogusz@motowektor.pl

Jestli chcete kopit novou přestavbu, tak neváhejte a zavolejte:

Roman Szuścik
handlowiec
tel. +420 721 301 011
roman.szuscik@motowektor.pl
Ján Krišta
handlowiec
tel. +48 882 085 073
krista@motowektor.pl

Jeśli chcesz umówić się na naprawę lub wycenić szkodę:

Robert Jasek
sprzedaż części do zabudów
tel. +48 538 235 969 serwis@motowektor.pl
Sławomir Bednarczyk
sprzedaż części do zabudów
tel. +48 538 815 455 serwis@motowektor.pl

Key Account Manager

Beata Synowiec
Key Account Manager
tel. +48 881 920 771
beata.synowiec@motowektor.pl

Księgowość

Joanna Szermańska
główna księgowa
Izabela Jodłowska
księgowa
tel. +48 33 483 20 81 wew. 4

Program TechnikPro

Rafał Gacek
 
gacek@motowektor.pl

Marketing

Dagmara Kappa
spec. ds. marketingu
tel. +48 696 410 742
kappa@motowektor.pl

Produkcja

Aleksandra Szema
koordynator ds. planowania produkcji.
tel. + 48 882 085 078
szema@motowektor.pl


ID: 1596