Z czego robimy nasze zabudowy

   Zabudowa składa się z ogromnej ilości elementów i materiału. Klient - co naturalne - najczęściej zwraca uwagę na jakość montażu elementów jak rama, burty, podłoga bo te elementy najsilniej wpływają na parametr ładowności.


   Kiedy mamy już pewność że auto będzie lekkie i trwałe warto zwrócić uwagę na elementy wyposażenia i akcesoria zabudowy takie jak zamki, rygle, klamki i uchwyty - od jakości ich wykonania zależy komfort użytkowania zabudowy.


   Sposób wykonania elementów odpowiedziałnych za zamykanie drzwi i burt wpływa nie tylko kulturę ich pracy przekładającą się na siłę jakiej musimy użyć aby je obsłużyć ale przede wszystkim na czas związany z zamykaniem zabudowy. Źle wykonany element powoduje że musimy się z nim często "szarpać" a element dobrze wykonany którego użytkowanie nie nastręcza problemów - często wogóle nie zwraca naszej uwagi.

  Jednym z najważniejszych elementów w zabudowie jest podłoga. Od jej jakości zależy łatwość załadunku i bezpieczeństwo. W naszych zabudowach korzystamy ze sklejki firmy Paged.

"Sklejka otrzymana przez naprasowanie na liściastą sklejkę specjalnego papieru zaimpregnowanego żywicą - zwanego potocznie filmem. Proces naprasowania filmu odbywa się pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze dzięki czemu żywica z filmu przenikając do płyty bazowej daje w efekcie powierzchnię o nowych właściwościach użytkowych. Filmy fenolowe nakładane są na sklejki wodoodporne.

Aby uzyskać powierzchnię antyposlizgową podczas prasowania na powierzchni odciska się siatkę.

 

Sklejka z odciskiem siatki  wykorzystuje w przemyśle środków transportu gdzie stosuje się je na podłogi pojazdów, kontenerów, statków itd. – wszędzie tam, gdzie wymagana jest powierzchnia o zwiększonym współczynniku tarcia."


   Nasza firma dzięki swojemu doświadczeniu wie że warto zwrócić uwagę na elementy akcesoryjne - korzystamy ze sprawdzony produktów z firmy Lock System.

 

Rygle

 

 

Zamki zamykane na klucz - stosowane w kontenerach z plastra miodu i chłodniach.

Dzięki użyciu zamków i rygli wysokiej jakości  (Lock System) - nie musimy używać siły przy domykaniu a drzwi nie są poddawane naprężeniom. 

 

 

Zawiasy - tutaj wersja dedykowana z wytłoczonym logiem naszej firmy

 

 

 

Zamki burty - dobrze spasowane pozwalają na szybkie i łatwe zamykanie burty (zamek z firmy Lock System)

 

Spawanie zamków


 

Jeśli obraz nie odtwarza się płynnie poczekaj 10 sekund.Prezentowane logotypy należą do ich właścicieli, a ich prezentacja ma charakter informacyjny..
ostatnie realizacje vline
  •  82 Skrzynia na Iveco Daily niska z podłogą pokrytą dodatkowo blachą aluminiową
  •  81 Zabudowa "szeroka" 2450mm
  •  80 Międzynarodówka klasyka - skrzynia z plandek
  •  79 Burtofirana klasyczna dwustronna, biała plandeka
  •  78 Kontener dystrybucyjny Moto Wektor 2017